Oferty pracy

Masz pytanie ? Zadzwoń!

tel. +48 (56) 651-00-87

mail: kancelaria@taxtor.pl

Mamy ofertę  dla małych średnich i dużych firm, mamy ofertę również dla Twojej firmy.

KORZYŚCI  ZE  STAŁEJ  WSPÓŁPRACY:

  • Wzmocnienie bezpieczeństwa Klienta w rozliczeniach podatkowych
  • Korzystanie jednocześnie z wiedzy wielu specjalistów za jedną opłatą
  • Ograniczenie nieterminowości wkonywanych prac
  • Wsparcie Klientów w kontaktach z urzędem skarbowym i ZUS
  • Oszczędność kosztów funkcjonowania firmy
  • Optymalizacja procesów zatrudnienia

    Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

    1.  SAMODZIELNA KSIĘGOWA -KIEROWNIK DZIAŁU numer ref. KS/06/2022

    2. PRAKTYKANT /STAŻYSTA/ numer ref. ST/06/2023

    1.SAMODZIELNA KSIĘGOWA - KIEROWNIK DZIAŁU numer ref. KS/06/2022

    Zadania:

    - bieżące księgowanie dokumentów w KH i PKPiR

    -bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych;

    -sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych CIT, PIT, VAT,

    -współudział w sporządzaniu sprawozdań finansowych

    -nadzór nad pracą młodszych członków zespołu

    - wykonywania prac w obszarach kadrowo-płacowych

    - bezpośredni kontakt z Klientami Kancelarii

    - pełnienie funkcji "prawej ręki szefa"

    - możliwość szybkiego awansu na Główną Księgową

    Wymagania:

    • - minimum kilkuletnie doświadczenia w pracy w księgowości
    • - znajomość przepisów podatkowych VAT i PIT
    • - dobra znajomość obsługi komputera (np. programy, Rewizor, Gratyfikant, Rachmistrz oraz MS Office )
    • - dokładność, dbałość o szczegóły, komunikatywność i zaangażowanie w pracę
    • - systematyczności, terminowości i odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
    • - dynamizm i optymizm w działaniu
    • - mile widziane doświadczenie w pracy biurze rachunkowym

    Oferujemy :

    - stabilne zatrudnienie ( w ciężkich czasach )  w ramach umowy o pracę

    - wsparcie merytoryczne Doradcy Podatkowego i Głównego Księgowego

    -prace na samodzielnym stanowisku - pełnienie funkcji „prawej ręki szefa „

    - szkolenia oraz możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego

    - wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia, zaangażowania i wydajności pracy ( od 5800 do 7000 brutto

    -praca na jedną zmianę - ruchomy czas pracy

     Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy : kancelaria@taxtor.pl

    Osoba do kontaktu : Piotr Kowalczyk , tel . 56 63-94-700, 601069460

        Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych (dokumenty nie posiadające klauzuli nie będą rozpatrywane, zostaną usunięte) :

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenie rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam oraz do przyszłych rekrutacji ".

    2. PRAKTYKANTKA/ STAŻYSTA numer ref. ST/06/2023

    Zadania:

    - wprowadzanie dokumentów do systemów księgowych

    - prowadzenie ksiąg podatkowych i rejestrów VAT

    - obsługa sekretariatu i wykonywanie innych prac biurowych

    - bezpośredni kontakt z klientami Kancelarii

     Wymagania:
    - absolwentka lub studentka studiów dziennych  lub zaocznych ( mile widziane wykształcenie średnie ekonomiczne )

    - dyspozycyjność  w wymiarze od 20 godzin tygodniowo

    - podstawowa wiedza w zakresie podatków i rachunkowości

    - mile widziane podstawy obsługi programów księgowych  ( najlepiej INSERT GT )
    - zaangażowanie i umiejętność analitycznego myślenia

    - odpowiedzialność i dobra organizacja pracy własnej

     Oferujemy:

    ·   Codzienną naukę w kulturze otwartości i dzielenia się wiedzą

    .  Odpłatne staże finansowane ze środków pracodawcy ( wynagrodzenie netto od 1800 zł miesięcznie )

    ·   Umowę o płatne staże na okres do 1 do 3 miesięcy ( praca od zaraz)

    ·   Elastyczny czas odbywania praktyk dostosowany do zajęć na uczelni (do wyboru w godzinach od 7.00 do 19.00 )

    ·   Naukę lub doskonalenie obsługi programów księgowych ( pracujemy na programach firmy INSERT )

    ·   Udział w szkoleniach zawodowych

    ·  Po odbyciu stażu możliwość zatrudnienia w elastycznej formie na dłuższy okres czasu z wynagrodzeniem od  3000,00 zł miesięcznie !!!

                        ZUAIWESTUJ W SIEBIE TERAZ !            UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH  !

    Uwaga! Dla osób zamiejscowych istnieje możliwość wynajęcia pokoju  w mieszaniu studenckim(od m-c 07/2023 )

     Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV, list motywacyjny) pocztą elektroniczną na adres:   kancelaria@taxtor.pl

    Jednocześnie informujemy, iż Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Doradztwa Podatkowego TAXTOR - Piotr Kowalczyk   z siedzibą w Toruniu , (adres: 87-100 Toruń, ul.Szosa Chełmińska 158/2). Twoje dane osobowe przetwarzamy, w procesie rekrutacji, na podstawie powyżej wyrażonej zgody. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Twoje dane będą przetwarzane przez okres nie dłużej niż 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji. Przysługuje Ci również prawo dostępu do twoich danych, do ich sprostowania, prawo do ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie Twoich danych osobowych jest niezbędne do realizacji celów w jakim są przetwarzane”.
    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.